KILKA SŁÓW NAS

 

Firma WIPER działająca na krajowym rynku od 1999 roku jest jedynym w Polsce reprezentantem firm HALLITE SEALS INTERNATIONAL, LIDERING oraz FPE SEALS – HERCULES

Należymy do międzynarodowej sieci blisko 150 dystrybutorów i przedstawicieli budowanej przez HALLITE od ponad 100 lat. Ten długi okres pozwolił na zdobycie unikalnej wiedzy i doświadczenia, którym Hallite wspiera i służy swoim klientom na całym świecie. Firma Hallite jest producentem uszczelnień hydraulicznych i pneumatycznych wytwarzanych z różnorodnych materiałów takich jak materiały termoplastyczne, elastomery, unikalne mieszanki łożyskowe, nitryl, materiały gumowe oraz gumowo tkaninowe.
Produkty HALLITE oferowane są zarówno układzie metrycznym, jak i calowym. Typoszeregi odpowiadają standardowym zabudowom ISO, normom amerykańskim oraz azjatyckim.

Nasza firma jest również wyłącznym przedstawicielem hiszpańskiej firmy LIDERING, która jest jednym z wiodących dostawców części służących uszczelnianiu pomp.
W naszej ofercie posiadamy uszczelnienia mechaniczne stosowane w pompach, mieszadłach oraz reaktorach światowych oraz polskich liderów tego rynku.
Uszczelnienia wykonywane są we wszystkich kombinacjach materiałowych w zależności od warunków pracy.
Produkty firmy HERCULES – FPE SEALS to najwyższej jakości zestawy uszczelnień do siłowników hydraulicznych maszyn budowlanych takich jak; CATERPILLAR, CASE, VOLVO, JCB, KOMATSU, ATLAS i wielu innych.

W naszej ofercie posiadamy również elementy do produkcji siłowników, zestawy narzędzi do montażu uszczelnień, zestawy oringów, sznury uszczelniające, simmeringi oraz oringi.

WIĘKSZOŚĆ Z OFEROWANYCH PRZEZ NAS USZCZELNIEŃ HYDRAULICZNYCH, PNEUMATYCZNYCH ORAZ MECHANICZNYCH ZNAJDUJE SIĘ W NASZYM MAGAZYNIE W WARSZAWIE CO POZWALA NA REALIZOWANIE ZAMÓWIEŃ W 24 GODZINY.